на нашей планете массово идет выжигание джунглей для выращивания арахиса для Китая,,,,после четырех лет выращивания арахиса- земля теряет способность выращивать даже вьюн. Это я видел в Южной Америке,Африке,Мадагаскар
Upload photos to the site directly from the mobile application. Like, subscribe to other participants, leave comments. The ability to watch those who like you, as well as the ability to upload works to the application for participants who have not passed moderation.
Write a comment!
To do this, sign in: