У меня пальцев не хватает ... Даже если делить на восемь!
Eleonora Grigorjeva
Всё шутите, Фарид!) А у нас солнышко сегодня)
Netushki
А у на сегодня вечерюм под тридцатник обещали :)
Eleonora Grigorjeva
Я бы не выжила) У нас в городе -12, на побережье ниже, -16. Но красиво! За полчаса превратилась в ледышку, но поснимала и удовольствие от моря, даже зимнено - ни с чем не сравнить!
Upload photos to the site directly from the mobile application. Like, subscribe to other participants, leave comments. The ability to watch those who like you, as well as the ability to upload works to the application for participants who have not passed moderation.
Write a comment!
To do this, sign in:
Still life