мне ее жаль) я сам снимал на улице зимой...это кошмар)
Vyacheslav Vanifatev
да как то +4температура ... лёжа на искуственном мехе с коньяком и машиной с боку. дома глянул по времени - вся съёмка заняла 7минут 20 секунд. даже мурашек не было...)
Upload photos to the site directly from the mobile application. Like, subscribe to other participants, leave comments. The ability to watch those who like you, as well as the ability to upload works to the application for participants who have not passed moderation.
Write a comment!
To do this, sign in: